Sok-sok érem Hódmezővásárhelyről


A Decathlon kéttusa MK 4. fordulójának és a Decathlon kéttusa MK 2. forduló váltó versenyének ezúttal Hódmezővásárhely adott otthont. Szakosztályunk versenyzői ezúttal is remekeltek, jó néhány arany-, ezüst- és bronzérem került KSI-s sportoló nyakába.

Eredmények:

Decathlon kéttusa MK 4. forduló

U11 lány:

egyéni: Tőrincsi Lilla 2. hely

csapat: 3. hely (Tőrincsi Lilla – Cseke Lilla – Simonyi Boróka)

U11 fiú:

egyéni: Domján Bence Csanád: 6. hely

csapat: 3. hely (Domján Bence Csanád – Gyurka Marcell Hugó – Cseke Zalán)

U12 lány:

egyéni: Mészáros Emma 3. hely, Schaffer Júlia 5. hely

csapat: 1. hely (Mészáros Emma – Schaffer Júlia – Hollán Júlia)

U12 fiú:

egyéni: Esze Tamás 6. hely

csapat:

KSI “I.” 1. hely (Esze Tamás – Pesti Márton – Tóth Ákos),

KSI “II.” 3. hely (Fábián Máté Ádám – Pelle Tamás – Marosvölgyi Balázs)

U13 lány:

csapat: 1. hely (Mihalusz Noémi – Kókai Hajnalka – Bauer Blanka)

U13 fiú:

csapat: 3. hely (Szabó Ádám Gergely – Thuránszky Farkas Miksa – Tarr Zalán)

U14 lány:

egyéni: László Beáta 5. hely,

csapat: 2. hely (László Beáta – Nádas Nóra Romina – Pelle Zsófia)

U14 fiú:

egyéni: Vajda János 5. hely

csapat: 2. hely (Vajda János – Várkonyi Balázs – Bősze Márk)

Decathlon kéttusa MK 2. forduló/váltó (2 fővel)

U10 lány:

KSI “I.” 2. hely (Szendrői Anna Sarolta – Gyarmati Fanni)

KSI “II.” 6. hely (Pelle Krisztina – Szilágyi Szófia)

U10 vegyes:

5. hely (Hollán Elza – Vámos György)

U11 fiú:

KSI “I.” 3. hely (Gyurka Marcell Hugó – Cseke Zalán)

KSI “III.” 6. hely (Szilágyi Jonatán – Domján Bendegúz Zétény)

U11 vegyes:

KSI “I.” 1. hely (Tőrincsi Lilla – Domján Bence Csanád)

U12 lány:

KSI “I.” 2. hely (Hertelendi Luca – Mészáros Emma)

U12 fiú:

KSI “I.” 1. hely (Tóth Ákos – Pesti Márton)

KSI “II.” 4. hely (Fábián Máté Ádám – Pelle Tamás)

U12 vegyes:

KSI “I.” 1. hely (Schaffer Júlis – Esze Tamás)

KSI “II.” 6. hely (Hollán Júlia – Benigni Márk)

U13 női:

KSI “I.” 3. hely (Kókai Hajnalka – Mihalusz Noémi)

U13 fiú:

KSI “I.” 4. hely (Thuránszky Farkas Miksa – Szabó Ádám Gergely)

U13 vegyes:

KSI “I.” 3. hely (Bauer Blanka – Szilika Benedek Máté)

U14 lány:

KSI “I.” 3. hely (Nádas Nóra Romina – Pelle Zsófia)

U14 fiú:

KSI “I.” 2. hely (Lantos Gergő – Várkonyi Balázs)

U15 lány:

KSI “I.” 1. hely (Putyera Brigitta – Toll Tünde)

U15 fiú:

KSI “I.” 1 hely (László Áron – Gáll András)

KSI “II.” 4. hely (Farkas Botond – Vajda János)

U15 vegyes:

KSI “I.” 4. hely (Gercsák Éva – Csizmadia Ágoston)

 

Forrás: pentathlon.hu/eredmények