Tóth Ákos arany-, Breitner Hanna ezüstérmet nyert a hétvégi nyílt lengyel bajnokságon

Ismét fantasztikusan szerepelt két fiatal sportolónk az elmúlt hét végén: a lengyelországi nyílt versenyen az U17-es korcsoportban Tóth Ákos a dobogó tetejére, a junior nők között Breitner Hanna a dobogó második fokára állhatott fel.

Ákos a laser run toronymagas megnyerésével biztosította be a győzelmét: a szám második helyezettjének is közel fél percet adott, így magabiztosan győzött a 22 fős mezőnyben.

Hanna elsősorban remek, 250 pontos vívásának köszönheti jó helyezését (a nyílt felnőtt női versenyben negyedik lett), persze a junior korcsoportban elért ezüstérméhez is kellett, hogy a 43 fős mezőnyben ötödik lett úszásban és lovaglásban, a záró laser run számban pedig a nyolcadik legjobb volt.