Heti edzésbeosztás


2018.09.24.-2018.09.30. /Laser Run világbajnokság – Dublin, IRL/

 

 

A régebbi edzésbeosztásokat a dátumra kattintva érhetik el:

2018.09.17.-2018.09.23. /U23 Európa-bajnokság – Drzonków, POL/

2018.09.10.-2018.09.16. /Felnőtt világbajnokság – Mexico City, MEX/

2018.09.03.-2018.09.09. /Felnőtt világbajnokság – Mexico City, MEX/

2018.07.30.-2018.08.05.

2018.07.23.-2018.07.29.

2018.07.16.-2018.07.22. /Európa-bajnokság – Székesfehérvár, HUN; Global Laser Run City Tour – Székesfehérvár, HUN; Héraklész edzőtábor – Tata, HUN; KSI edzőtábor – Tata, HUN; J. Gyöngyi edzőtábor – Balatonszemes, HUN/

2018.07.09.-2018.07.15. /Eb edzőtábor – Tata, HUN/

2018.07.02.-2018.07.08. /Eb edzőtábor – Tata, HUN; I. Egyetemi Öttusa Világbajnokság – Budapest, HUN/

2018.06.25.-2018.07.01.

2018.06.18.-2018.06.24.

2018.06.11.-2018.06.17. – /U15 & U17 Európa-bajnokság – Drzonków, POL/

2018.06.04.-2018.06.10.

2018.05.28.-2018.06.03.

2018.05.21.-2018.05.27. – /Világkupa – Szófia, BUL; Decathlon Magyar Kupa – HUN; Utánpótlás OB Gérecz A. emlékverseny – HUN/

2018.04.02.-2018.04.08.

2018.03.26.-2018.04.01.

2018.03.19.-2018.03.25. – /U15-17 MK1 – Székesfehérvár, HUN/

2018.03.12.-2018.03.18. – /JUN OB – Székesfehérvár, HUN/

2018.03.05.-2018.03.11.

2018.02.26.-2018.03.04.

2018.02.19.-2018.02.25.

2018.02.05.-2018.02.11.

2018.01.29.-2018.02.04.

2018.01.22.-2018.01.28. – /Fedettpályás Nemzetközi Verseny – Budapest, HUN/

2018.01.15.-2018.01.21.

2018.01.15.-2018.01.21.

2018.01.01.-2018.01.07.

2017.12.25.-2017.12.31. – A HÉTEN A LÖVŐEDZÉSEK ELMARADNAK!!!

2017.12.18.-2017.12.24.

2017.12.11.-2017.12.17.

2017.12.04.-2017.12.10. – Héraklész Felmérő 2. (javított)

2017.11.27.-2017.12.03. – /Edzőtábor – Tata, HUN/ (javított)

2017.11.20.-2017.11.26. – /Edzőtábor – Tata, HUN/

2017.11.13.-2017.11.19.

2017.11.06.-2017.11.12.

2017.10.30.-2017.11.05.

2017.10.23.-2017.10.29.

2017.10.09.-2017.10.15.

2017.10.02.-2017.10.08. – /Edzőtábor -Debrecen, HUN/

2017.09.25.-2017.10.01. – /Edzőtábor -Debrecen, HUN/

2017.09.18.-2017.09.24. – /MK 5./

2017.09.11.-2017.09.17.

2017.09.04.-2017.09.10.

2017.07.24.-2017.07.30.

2017.07.17.-2017.07.23.   – /Ifi “A” vb (U19) – Prága, CZE; Felnőtt Eb – Minszk, BLR/

2017.07.10.-2017.07.16.

2017.07.03.-2017.07.09.

2017.06.26.-2017.07.02.  – /Junior EB – Barcelona, ESP; Háromtusa EB – Pazardzhik, BUL/

2017.06.19.-2017.06.25. – /Edzőtábor – Tata, HUN; Világkupa Döntő – Vilnius, LTU; Edzőtábor – Balatonszemes, HUN; Junior EB – Barcelona, ESP/

2017.06.12.-2017.06.18. – /Edzőtábor – Tata, HUN/

2017.06.05.-2017.06.11. – /Felnőtt OB – Budapest, HUN/

2017.05.29.-2017.06.04.

2017.05.22.-2017.05.28.

2017.05.15.-2017.05.21. 

2017.05.08.-2017.05.14.

2017.05.08.-2017.05.14.

2017.05.01.-2017.05.07. – /Világkupa 3. – Kecskemét, HUN/

2017.04.24.-2017.04.30.

2017.04.17.-2017.04.23. – /Edzőtábor, verseny – Drzonkow, POL/

2017.04.10.-2017.04.16. – /Junior OB – Budapest, HUN/

2017.04.03.-2017.04.09.

2017.03.27.-2017.04.02.

2017.03.20.-2017.03.26. /Világkupa II. – Cairo, EGY/

2017.03.13.-2017.03.19.

2017.03.06.-2017.03.12.

2017.02.27.-2017.03.05.

2017.02.20.-2017.02.26.

2017.02.13.-2017.02.19.

2017.02.06.-2017.02.12. /Héraklész 2. – Székesfehérvár, HUN/

2017.01.30.-2017.02.05.

2017.01.23.-2017.01.29.

2017.01.16.-2017.01.22. 

2017.01.09.-2017.01.15.

2017.01.02.-2017.01.08.