Ismét taroltunk az Elit Bajnokságon!

Szakosztályunk legjobbjai ismét remekül szerepeltek a hétvégi ELIT BAJNOKSÁG-on: még összeszámolni is nehéz, mennyi arany-, ezüst- és bronzérmet gyűjtöttek fiataljaink! Az évzáró versenyt összesítésben is a KSI SE nyerte!   […]


Teljes siker az U17-es Országos Bajnokságon

Az összes aranyérmet begyűjtötték szakosztályunk legjobb korosztályos versenyzői a székesfehérvári U17-es Magyar Bajnokságon: Rajncsák Diána és Gyurka Marcell Hugó egyéniben és a csapatban is a dobogó tetejére állhatott. A csütörtöki […]